Čarodějný víkend na slavkovském zámku

Datum akce: 
26.04.2014 09:00 - 27.04.2014 16:00
Oblast: 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
dnetydtyd
Poslední dubnový víkend čeká malé i velké návštěvníky na zámku ve Slavkově u Brna dobrodružství opředené kouzly a tajemstvím.

Chcete letos přežít pálení čarodějnic? Přijďte poslední dubnový víkend na Zámek Slavkov – Austerlitz, kde tyto nehumánní praktiky netolerujeme. Naopak jsou tu pro všechny čaroděje i čarodějky připravena dvě kouzelná odpoledne plná dobrodružství. První krok povede návštěvníky na pokladnu Školy čar a kouzel Austerlitz. Po uhrazení školného (a zápisu do nového ročníku) se vydají pro své kouzelnické potřeby – kouzelnou hůlku od paní Flamendrové, aromatické soli a oleje paní Švábíkové a čarokrásný korálek ze skleněnkové dílny paní Filípkové. Poté se mohou odebrat na zahájení nového školního roku spolu s referentkou školy. 

Tato netradiční kostýmovaná prohlídka zámku zavede ve dnech 26. 4. a 27. 4. 2014 návštěvníky do části prohlídkové trasy Historických sálů a podzemí zámku, kde namísto standardního výkladu prožijí jeden (ne)obyčejný den mladých čarodějů.

Začíná se dílničkou vždy ve 13:00, 14:00 a 15:00 hod. a následuje oživená prohlídka zámku. V neděli je pro děti připraveno také malování na obličej. Program je přibližně na 90 minut a vítány jsou čarodějnické kostýmy (ovšem nejsou podmínkou).

Vstupenku je třeba rezervovat na tel. 544 227 548 nebo e-mailu hanouskova@zamek-slavkov.cz.

Termín akce: