Dětský festival – Vítání jara na Výstavišti Flora

Datum akce: 
12.04.2014 14:00 - 18:00
Zaměření : 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
dnetydtydvikvik
Na velkou dětskou „párty“ s pestrým programem plným zábavy, soutěží a atrakcí se mohou v sobotu 12. dubna od 14 do 18 hodin těšit návštěvníci olomouckého Výstaviště Flora.

Děti se mohou těšit na pohádkovou diskotéku plnou netradičních soutěží, tance a nejznámější dětské písničky. Na festivalu vystoupí i skupina historického šermu Non Sancti se svým pásmem soubojů a ukázkami dobového stanu. Pro děti bude připravena velká nafukovací atrakce - kombinace skákacího hradu a skluzavky. Na své si přijdou i nejmenší děti, kterým bude určeno nafukovací centrum, obsahující skákací plochu, sektor s barevnými míčky, malou horolezeckou stěnu a malou skluzavku. 

K dispozici budou dvě špičkové obličejové malířky. Děti si odnesou i pejsky, květiny či pirátské šavle vymodelované z balonků. Dalším lákadlem je originální Ekologická výtvarná dílna, v níž si mohou děti pod vedením výtvarnic vyrobit z PET lahví nejrůznější šperky či hračky. Všechny tyto aktivity budou malým návštěvníkům akce volně k dispozici po celou dobu dětského festivalu.

Program:
- pohádková diskotéka
- vystoupení skupiny historického šermu
- skákací hrad 
- malování na obličej 
​- výtvarná dílna a mnoho dalšího

Vstupné:
pro děti do patnácti 90 korun, dospělí mají vstup zdarma