ECCE HOMO HISTORIC

Datum akce: 
07.09.2013 09:00 - 08.09.2013 18:00
Zaměření : 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
tydtyd
Tradičně druhý zářijový víkend se ve Šternberku uskuteční Ecce Homo Historic. Na akci lze vidět přes stovku historických automobilů a motocyklů.

V pátek 6. září odstartuje kolem třiceti soutěžících na připravenou trať Rally Ecce Homo Historic. Na svou pouť se vydají z Hlavního náměstí kolem deváté hodiny ráno. 

V sobotu 7. září na Radniční ulici proběhne výstava historických vozidel všech účastníků letošního ročníku. Při výstavě se návštěvníci mohou zúčastnit několika připravených anket. Unikáty, které zanechají nejvíce dojmů a dostanou nejvíce hlasů, budou oceněny. V odpoledních hodinách se budou na trati Ecce Homo konat tréninkové jízdy veteránů. Chybět nebude ani tradiční celodenní doprovodný program na Hlavním náměstí: Šternberské slavnosti, kde budou od 9 hod. ráno do půlnoci hrát kapely regionálního, ale i republikového formátu. Zahrají: BegBie Šumperk, True Colors, RBS, Indeed Voices, Groovy Mallets, Target Attack, The Gardeners, The Shapes a hlavním hostem je česká punková skupina Rybičky 48.

Termín akce: