Veletrh Tourism Expo v Olomouci

Datum akce: 
13.02.2015 10:00 - 15.02.2015 17:00
Zaměření : 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
dnetydtyd
20. ročník veletrhu zaměřeného na propagaci turistiky a cestovního ruchu proběhne od 13. do 15. února na výstavišti Flora v Olomouci.

TOURISM EXPO nabídne návštěvníkům příležitost, jak se hned na začátku roku seznámit s nejčerstvější nabídkou domácích a zahraničních dovolených, poznávacích a léčebných pobytů, zajímavostmi turistických regionů a mikroregionů ČR s pozoruhodnými památkami, folklorem, tradicemi, či specialitami včetně kulinářských. Nebude chybět ani nabídka zážitkové turistiky či adrenalinových sportů.  
Kromě novinek pro dovolené v nadcházející sezoně nebude v nabídce veletrhu chybět ani pestrý doprovodný program zaměřený vedle cestování právě na sport a využití volného času. Návštěvníci se tak mohou těšit na cestovatelské přednášky, prezentace programů pro zdraví či lázeňských služeb. Chybět nebude ani tradiční poradna s mottem „Prevence je lepší než léčba aneb zdraví jako životní styl“, festival lidových řemesel, chuťový cestopis s nabídkou krajových specialit, Turistické hrátky nebo soutěž v parkovém orientačním běhu Olomoucký kufřík.

Novinkou doprovodného programu výstavy TOURISM EXPO bude tentokrát SVATBA NANEČISTO – přehlídka svatebních služeb a módních trendů, která se v předchozích letech s velkým úspěchem konala v Přerově. Vyvrcholením programu bude opět populární soutěž o nejkrásnější dívku regionu MISS HANÁ 2015.
 

Vstupné: 50 Kč plné, 30 zlevněné, 120 Kč rodinné vstupné, děti do 10 let zdarma. Vstupenky jsou slosovatelné, výherci si z tomboly odnesou poukázky na zájezdy a další hodnotné ceny.

Otevírací doba veletrhu: 14. – 16. února 2014 (denně od 10 do 18 hod., poslední den do 17 hod.)

 

Termín akce: