Bobová dráha v Hrubé Vodě

Datum akce: 
Již proběhlo: 
aktualni
Zobrazení: 
tydtyd
PARK SPORTU Hrubá Voda je nový zážitkový areál nejen pro rodiny s dětmi, ve kterém naleznete nejmodernější BOBOVOU DRÁHU, DISCGOLFOVÉ hřiště, BUNGEE TRAMPOLÍNY a odpočinkovou zónu s hracími prvky pro děti. A z Prostějova to je 45 kilometrů...

Areál se nachází v krásném prostředí údolí řeky Bystřice. Dobře je přístupný na kolách, autem i vlakem. Vlaková zastávka je přímo u areálu.

Bobová dráha v PARK SPORTU Hrubá Voda je CELOROČNÍ AKTIVITOU pro celé rodiny. Je jednou z nejmodernějších bobových dra v České republice. Celková délka trasy je 851 metrů, převýšení tratě pak 52 metrů. Závěrem je dechberoucí otočka o 360°. Bobová dráha je zasazena do členitého přírodního terénu, je rychlá (maximální dosažtelná rychlost je 40 km/hod.) a zároveň bezpečná. 

 

Discgolf je nová sportovní aktivita, která v České republice zažívá velký rozvoj. Těší se stále větší oblibě pro svoje jednoduchá a jasná pravidla. V areálu naleznete nové devíti košové hřiště, vhodné pro děti i dospělé. K provozování této aktivity potřebujete pouze disk, který lze vypůjčit včetně "skorkarty", do které se zapisuje počet hodů.
 

Pro návštěvníky a milovníky trampolín je urrčena skákací zónaPro nejmenší je k zdarma dispozici kruhová trampolína o průměru 3,7m s ochrannou sítí. Příznivci akrobatických skoků si jistě přijdou na své na BUNGEE trampolínách. Účastníci jsou jištěni pomocí latexových gum a to jim umožňuje předvádět bezpečně různé skokanské prvky.
 

U říčky Bystřice se nejmenší děti mohou vyřádit na houpačkách, dětské lanovce, houpajícím mostku. Celá tato „zóna“ je zdarma. Dětská zóna se nachází v bezprostřední blízkosti letní terasy a posezení. Rodiče tak mají děti na dohled a mohou odpočívat ve stínu vzrostlých stromů u řeky. Nemálo děti se ve slunném počasí také vyřádí v říčce.

Ceník:
Bobová dráha: (osoby do 140 cm/osoby nad 140 cm)
1 jízda  40/50 Kč
5 jízd   150/200 Kč
10 jízd 300/400 Kč 
+ atrakce zdarma (discgolf nebo trampolí
Rodinné pasy: 10 jízd + 2 libovolné atrakce 400,- Kč; atrakce zdarma = discgolf, trampolíny
Discgolf: 30,- Kč za osobu. V ceně je zapůjčení disku a ScoreCard s pravidly a tabulkou na zapisování skóre. Čas na hru není omezen.
Trampolíny: Bungee trampolína: 40,- Kč/os. Trampolína: 30,- Kč/osobu 
Pro děti velké i malé je zde skákací zóna se 4 trampolínami. Skáče se zde bez jištění, ale okolní sítě i matrace zaručí dětem bezpečnost. 

Kontakt:
Hrubá Voda 21
Hlubočky
GPS: 49°40'07.2"N 17°26'23.8"E

Otevírací doba: 
po, út, st, čt, ne 9.00 - 18.00 hod.
pá, so 9.00 - 19.00 hod.

Fotogalerie: 
Termín akce: