FILMOVÝ POHÁDKOVÝ VÍKEND NA HRADĚ ŠTERNBERK

Datum akce: 
24.08.2013 20:00 - 22:00
Zaměření : 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
tydtyd
Letní kino na nádvoří hradu Šternberk nabízí na předposlední srpnový víkend 3. ročník filmových projekcí pro děti.

Od pátku 23.8 do neděle 25.8 se promítnou tři pohádky pod širým nebem na nádvoří hradu. Začátky projekcí jsou vždy ve 20.00 hodin. V případě nepřízně počasí proběhne projekce v prostorách hodovního sálu.

SOBOTNÍ FILMOVÁ PROJEKCE: ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE
ČR, 2012, 90min
Malý výlet do Prahy nabídne Čtyřlístku úžasné setkání – na Karlově mostě je nejdříve přepadne obživlý lev ze sochy Bruncvíka, který je pak zavede do podzemních chodeb pražského Hradu, kde se setkají se samotným císařem Rudolfem! Ten podnikl cestu časem z minulosti do přítomnosti, protože podle předpovědí věhlasných císařských astrologů jenom Čtyřlístek může získat císaři zázračný kámen mudrců a zachránit tak císaři život i korunovační klenoty, o které usiluje proradný alchymista Kelly. A tak se rozběhne kolotoč neuvěřitelných střetů, konfliktů a peripetií, Fifinka, Myšpulín, Piňďa a Bobík se dostanou i na císařský dvůr, kde jim doslova půjde o život… Ale nebyl by to Čtyřlístek, kdyby díky svému důvtipu a vynalézavosti nevyřešil všechny nástrahy i nečekané překážky a nezachránil nejen císaře, korunovační klenoty ale i celou zeměkouli od návratu do doby ledové.
Císař Rudolf se vrací do minulosti sice bez kamene mudrců, ale moudřejší o poznání, že přátelství a odvaha jsou cennější než zlato.

VSTUPNÉ NA JEDEN FILM:
Dospělí: 60,-,
Snížené (studenti, senioři, děti do 15 let): 40,-
Rodinné (2 dospělí + 2 děti): 160,-
Děti do 3 let zdarma