Pohankové bioslavnosti

Datum akce: 
13.07.2013
Oblast: 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
tydtydvikvikvik
Leták pořadatele ke stažení: 
Pohankové bioslavnosti jsou celodenní akcí pro celou rodinu s dobrým zdravým jídlem, pitím a svéráznou hudbou. Na děti čekají divadelní představení a soutěže.

Pohankové bioslavnosti jsou věnovány pohance - plodině našich předků.  S tématem pohanky bude souviset celý program, připravované pokrmy i prohlídka nově otevřené bezlepkové balírny společnosti PRO- BIO ochutnat pohankové pokrmy, Všicichni si mohou poslechnout výbornou hudbu a strávit ve Starém Městě pod Sněžníkemu příjemné chvíle v doprovodu malých Pohanek a Pohánků. Na děti čekají divadelní představení O tom, jak udatný Špaldík zachránil království BIOHARMONIE a Jak medvědi vařili, dále Špaldíkův dětský koutek, či cirkusové šapitó. Pro děti je připravena soutěž o nejhezčí Pohanku a Pohánka. Budou se grilovat pstruzi, rožnit beran a smažit pohankové palačinky. Připravené je i bezlepkové občerstvení pro celiaky.

Hlavní hudební scéna bude letos patřit kapele Gipsy.cz, českému ženskému vokálnímu kvartetu Yellow Sisters a dalším kapelám.

Fotogalerie: