Vánoční ZOO Zlín

Datum akce: 
21.12.2014 19:00 - 22:00
Oblast: 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
dnetydtyd
Přijďte si vychutnat vánoční atmosféru zlínské zoo. Zimní návštěvu zahrady totiž opět zpestří jedinečná světelná výzdoba, která nemá u nás obdoby. Doporučujeme návštěvu zoo v odpoledních hodinách...

Světelná vánoční výzdoba doslova rozzáří prostory hlavního vstupu, zámek Lešná a také zámecký park. Díky tisícům drobných světel zoo nyní zdobí typické vánoční motivy – hvězdy, komety, vánoční stromky, zvonky nebo rampouchy. Tradiční motivy opět doplní i světelné siluety exotických zvířat, návštěvníci se tak mohou těšit na „zářící“ slony, tapíry, nosorožce, rejnoky nebo žirafu. Nechybí ani skutečný vánoční stromek, ve který se proměnila impozantní jedle na nádvoří u zámku Lešná.

Zoologická zahrada navíc prodlužuje i otvírací dobu. „Krása světelné výzdoby samozřejmě naplno vynikne až po setmění, proto je ZOO otevřena od 8.30 do 18.00 hod. Delší otvírací doba bude platit až do neděle 5. ledna 2014.

Zlínská zoo je otevřena každý den v roce včetně Štědrého dne, vánočních svátků, Silvestra i Nového roku. Pro vstup do zoo mohou návštěvníci využít zvýhodněné vstupné, které pro dospělé činí 80 Kč, pro děti 40 Kč, studenti a senioři zaplatí 60 Kč. Nižší vstupné platí do 28. února 2014.

Fotogalerie: 
Tagy: 
Termín akce: