Výstava Kreativ v Ostravě

Datum akce: 
12.10.2013 22:30 - 13.10.2013 01:30
Oblast: 
Zaměření : 
Určení: 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
tydtyd
Výtvarné dílničky, kreativní nápady a inspirace, materiál s výstavní slevou, handmade výrobky, seznámení s novinkami na trhu, zajímavé přednášky, workshopy, zábavný doprovodný program, soutěže, koutek pro děti - to vše je výstava KREATIV Ostrava, která probíhá od 18. do 20. října 2013.

Akce představí nepřeberné množství výtvarných technik, které bude možné si vyzkoušet ve výtvarných dílnách jako je například malování na hedvábí, tvoření z polymerové hmoty, plstění, pedig, razítkování, tvorba přáníček, práce s Big Shotem, korálkování no prostě ráj pro tvořivé ruce. Nebudou chybět ani novinky, které právě přichází na trh např. řezací plotry, ozdobné děrovací stroje nebo neonové barvy a to v nejrůznějších podobách jako je batika, korálky, barvy apod. Připraveno je i odborné poradenství plné cenných rad a tipů.
Tvořiví nadšenci jistě ocení možnost koupit si za výstavní ceny materiál potřebný k výrobě originálních výrobků, najdou zde nevyčerpatelné množství kreativních nápadů nebo si zakoupit již hotový originální výrobek se značkou „vyrobeno s láskou“.

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program, nebudou chybět oblíbené výtvarné dílničky plné tvůrčích nápadů s odbornou pomocí. Nově bude připraven cyklus přednášek „Jak efektivně prodávat na kreativních portálech“. Pro potěchu oka budou připraveny módní přehlídky začínajících návrhářů.

Děti jistě potěší zábavný dětský koutek, kde budou moci kreslit, hrát si s hračkami rozvíjející jejich tvořivost.

Vstupné: 70 Kč (základní) a 50 Kč (snížené)

Otevírací doba:
18. – 19. října 10.00 – 18.00 hodin
20. října 10.00 – 16.00 hodin

Fotogalerie: