Zábavné parky Galaxie a Bongo

Datum akce: 
Oblast: 
Již proběhlo: 
aktualni
Zobrazení: 
tydtyd
Zábavné parky přínaší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších her. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. Dobrodružství, zábava, pohyb ... To mohou děti prožít, pokud navštíví zábavné parky Galexie ve Zlíně nebo Bongo v Brně.

Zábavné parky Galaxie ve Zlíně a Bongo v Brně nabízí na cca 2500 metrech čtverečních spoustu atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Adrenalinové atrakce udělají vašim ratolestem radost. V krytých halách mohou děti řádit na skluzavkách, toboganech bez vody, trampolínách, nafukovacích atrakcích, bazénech plných kuliček, odrážedlech a koloběžkách.

Galaxie Zlín je koncipována jako jako dobrodružství ve vesmíru. Každá atrakce představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.
Bongo Brno  je koncipována jako jako dobrodružství na planetě Zemi přočemž atrakce představují jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Všechny atrakce podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra/restaurace, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. Kromě zmiňovaného občerstvení park BONGO nabízí rodičům internetové wi-fi připojení zdarma, čtenářský koutek, nebo sledování různých projekcí, vystoupení a programů.

Více informací (otevírací doba, vstupné) naleznete na:
http://www.galaxiezlin.cz/
http://www.bongobrno.cz/

Brněnský zábavní park Bongo najdete na adrese Pražákova 51. Směrem od dálnice D1 se odbočí z čtyřproudové silnice Vídeňská do areálu, kde je výdejní sklad společnosti ASKO. V areálu je cesta značena šipkami a billboardy.
Zlínský zábavný park Galaxie se nachází na adrese Vršava 679. Z centra Zlína směr Frašták - Holešov. U sportovního areálu odpočit doprava a rovně kolem tenisové haly.

Fotogalerie: 
Termín akce: