Večerní lampionové prohlídky ZOO a zámku Lešná

Datum akce: 
03.10.2014 17:00
Oblast: 
Zaměření : 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
dnetydtydvikvikvik
Páteční večer můžete navštívit různá zákoutí zlínské zoologické zahrady v Lešné. Probíhají tu totiž netradiční lampiónové prohlídky.

Všichni příznivci zvířat a romantických procházek mají jedinečnou šanci zavítat do zoo v Lešné ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru. Hlavní vstup bude otevřen nepřetržitě po celý den, od 17.00 bude k dispozici i sezónní vstup. Poblíž obou vstupů si návštěvníci budou také moci zakoupit celou lampiónovou soupravu (tzn. lampion, svíčku a dřevěné držátko). Vstupné na večerní prohlídky se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

Romantické světlo loučí, atraktivně osvětlený zámek Lešná, tajemné zvuky nesoucí se celým areálem – to vše slibuje neopakovatelné zážitky. Večerní návštěvu zoo zpestří i nabídka prohlídky s průvodcem. Za doprovodu odborných pracovníků zoo se tak návštěvníci blíže seznámí s chovanými zvířaty. Jedinou podmínkou pro zajištění účasti na prohlídce s průvodcem je dostavit se včas na nádvoří zámku Lešná, odkud budou zmiňované prohlídky začínat.
První prohlídka s průvodcem odstartuje v 18.30 hod, další pak v 18.45 hod, v 19.00 hod, v 19.15 hod a poslední v 19.30 hod.

Návštěvníci by si neměli nechat ujít ani večerní prohlídky zámku Lešná. Zámecké pokoje budou pro tuto příležitost speciálně vyzdobeny. Průvodci v dobových kostýmech přiblíží život původních obyvatel zámku - hrabat rodu Seilernů. První zámecká prohlídka odstartuje v 18.30 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech. Vstupné do zámku bude sjednoceno pro všechny kategorie návštěvníků, a to na 30 Kč za osobu.

Zpestřením především pro dětské návštěvníky bude i letos dlabání dýní a to při všech večerních prohlídkách od 16.30 hodin na nádvoří zámku Lešná.

Nezapomněli jsme ani na občerstvení, horký čaj a něco k zakousnutí nabídnou restaurace Tyrol poblíž zámku Lešná a restaurace Neapolitáno u tropické haly Yucatan. Otevřena bude také prodejna suvenýrů. Na závěr ještě jedna malá rada. I když budou cesty a chodníky osvětleny, doporučujeme vzít s sebou kapesní svítilnu.

Brány noční ZOO Zlín se uzavřou ve 21.30 hod.