Výstava Kreativ v Ostravě

Datum akce: 
10.10.2014 10:00 - 12.10.2014 16:00
Oblast: 
Zaměření : 
Určení: 
Již proběhlo: 
minulost
Zobrazení: 
dnetydtyd
Výtvarné dílničky, kreativní nápady a inspirace, materiál s výstavní slevou, handmade výrobky, seznámení s novinkami na trhu, zajímavé přednášky, workshopy, zábavný doprovodný program, soutěže, koutek pro děti - to vše je výstava KREATIV Ostrava, která probíhá od 10. do 12. října.

Akce představí nepřeberné množství výtvarných technik, které bude možné si vyzkoušet ve výtvarných dílnách jako je například malování na hedvábí, tvoření z polymerové hmoty, plstění, pedig, razítkování, tvorba přáníček, práce s Big Shotem, korálkování no prostě ráj pro tvořivé ruce. Nebudou chybět ani novinky, které právě přichází na trh např. řezací plotry, ozdobné děrovací stroje nebo neonové barvy a to v nejrůznějších podobách jako je batika, korálky, barvy apod. Připraveno je i odborné poradenství plné cenných rad a tipů.
Tvořiví nadšenci jistě ocení možnost koupit si za výstavní ceny materiál potřebný k výrobě originálních výrobků, najdou zde nevyčerpatelné množství kreativních nápadů nebo si zakoupit již hotový originální výrobek se značkou „vyrobeno s láskou“.

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program, nebudou chybět oblíbené výtvarné dílničky plné tvůrčích nápadů s odbornou pomocí. 

V tvořivých dílnách si mohou návštěvníci vyzkoušet různé výtvarné techniky jako např. embossing, práci s papírem, enkaustika, malování na hedvábí, tvoření z polymerové hmoty, práce s korálky, pedig, razítkování, patchwork, pletení a další. Milovnice korálkování se mohou těšit na Korálkovou školu Darí Fejtkové a její oblíbené workshopy. Na výstavě se bude prezentovat velká řada kreativních obchůdků, ve kterých bude možné zakoupit jedinečné handmade výrobky. Nadšence tvoření jistě potěší zajímavé výstavní slevy materiálů potřebných pro tvoření. Již počtvrté se mohou obdivovatelé netradičních výtvarných stylů těšit na projekt Graffiti jako umění. Ostravská skupina BULLDOZERO.com si pro návštěvníky připravila nejen galerii svérázných výtvarných prací, ale také ukázky práce se sprejem.  

Děti jistě potěší zábavný dětský koutek, kde budou moci kreslit, hrát si s hračkami rozvíjející jejich tvořivost.

Vstupné: 70 Kč (základní) a 50 Kč (snížené)

Otevírací doba:
10. – 11. října 10.00 – 18.00 hodin
12. října 10.00 – 16.00 hodin

Fotogalerie: 
Termín akce: