Lyžování v Hlubočkách

Datum akce: 
Zaměření : 
Již proběhlo: 
aktualni
Zobrazení: 
tydtyd
Hlubočky u Olomouce hlásí dobré sněhové podmínky. V provozu jsou všechny sjezdovky a vleky.

Skiareál Hlubočky se nachází na rozhraní Nízkého Jeseníku a Oderských vrchů v nadmořské výšce 300 - 390 metrů nad mořem. Vzdálen je asi 10 kilometrů od Olomouce. Ski areál Hlubočky je zimní středisko, které je svou polohou a obtížností sjezdových tratí předurčeno jako ideální lokalita pro rodinné lyžování, snowboarding a každodenní relaxaci po práci.  Středisko je vybaveno systémem výroby technického sněhu a třemi vleky s celkovou odbavovací kapacitou 1 800 os/hod. Ve středisku jsou 4 sjezdovky v celkové délce 1 700 m, z toho 3 zasněžované a jedna osvětlená pro večerní lyžování a snowboardpark, který je také osvětlený. Areál je vhodný pro všechny kategorie lyžařů, pro carvingové lyžování a nejvíce pak pro rodiny s dětmi.

Dostupnost

  • Vzdálenost vzdušnou čarou: 250 m k vlakové zastávce Hlubočky
  • Vlakem: tratí číslo 310 z Olomouce hl. n. směrem na Hrubou Vodu, Krnov, Opavu východ. Vystupuje se na páté zastávce "Hlubočky zastávka".
  • Autobusem: příměstská doprava
  • Autem: Hlavní příjezdová komunikace pro autobusy a automobily z Olomouce výpadovka „ul. Lipenská“ – směr Ostrava, dále směr Velká Bystřice, Hlubočky. Ze vzdálenějších míst pak po rychlostní komunikaci R 35 (Ostrava – Lipník n/B – Olomouc – Mohelnice, nebo Brno) výjezd (exit) 281 - Přáslavice. Dále po 635 směr Olomouc, odbočit na Velkou Bystřici, Hlubočky. Příjezdová komunikace ke sjezdovkám je značena.
  • Pěšky: ze Svatého Kopečku u Olomouce vede do Hluboček zelená a modrá turistická značka

Provoz:

denně 9.00 - 21.00 hod.

 

Fotogalerie: 
Termín akce: